Studio Figura Kęty

Kto tutaj pracuje ?

Nazywam się Karolina, mam 36 lat. Jestem mężatką i dumną mamą dwóch synów – Maksymiliana 13 lat i Leosia 3 lata… więc czasami bywa ciężko z dorastającym nastolatkiem i absorbującym Leosiem, ale jest radośnie:)

Relaks dla mnie to książka i leżak w ogrodzie , no i tenis moje hobby od dzieciństwa, do którego chętnie wracam w wolnej chwili.

Swoją przygodę, ze Studio Figura rozpoczęłam, kiedy po drugiej ciąży przytyłam 30 kg i nie mogłam poradzić Sobie z powrotem do wymarzonej wagi i figury sprzed ciąży.
Dzięki konceptowi Studio Figura osiągnęłam Swój cel, pojawił się uśmiech na mojej twarzy i dostałam mnóstwo pozytywnej energii. Wtedy pomyślałam, że to jest dla mnie najlepszą droga zawodową, którą chcę podążać. Tak właśnie trafiłam do Studio Figura Kęty.
Dzięki Swojemu doświadczeniu, rozumiem każdą z Was. Jestem dla Was wsparciem i autentyczną historią, która udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sama na Sobie sprawdziłam, że najważniejsze jest „nastawienie, które jest małą rzeczą, a robi wielką robotę „

Tak, więc Kochane Panie, to dzięki Wam moja praca daje mi ogrom zadowolenia, inspiracji oraz satysfakcji, którą każdego dnia przekazuje Wam.

Do zobaczenia w Studio Figura Kęty, gdzie wspieram każdą z Was w odkrywaniu i pielęgnowaniu Nowej Zdrowej JA !

Przyjdź do nas:

ul. Wszystkich Świętych 9
32-650 Kęty
tel: +48 516 057 217
e-mail: kontakt@studiofigurakety.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 800 - 2100
sobota: 800 - 1300
niedziela: nieczynne

UE flag
PROW
LGD
Leader
PFR
facebook
BEZPŁATNE KONSULTACJEZacznij realizować Swój cel już dziś! Odkrywaj i pielęgnuj z nami Swoją Nową Zdrową JA!

Zostaw nam Swój numer kontaktowy, a oddzwonimy do Ciebie, by ustalić dogodny termin BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.