Studio Figura Kęty

Moja waga stoi lub wzrasta podczas odchudzania !

Zaczęłaś ćwiczyć, rezygnujesz z coli, słodyczy, chipsów i alkoholu, wprowadzasz zdrowe nawyki żywieniowe, a mimo to waga stoi w miejscu, a nawet wzrasta ?!

Tak się czasami zdarza i pytacie dlaczego ?
Już odpowiadamy na to nurtujące, podając najczęstsze przyczyny zatrzymywania się spadku wagi.

  • W pierwszym etapie dokonywania Swojej metamorfozy, ważne byś oczyściła Swój organizm z toksyn i pozbyła się zalegającej w nim wody. Proces ten ma ogromny wpływ na odchudzanie i metabolizm Twojego organizmu. W studio Figura czeka na Ciebie Młody jęczmień i Go Clean. O ich właściwościach przeczytasz w zakładce NASZE PRODUKTY.
  • Wprowadzając systematyczny ruch do Swojego codziennego życia utrata centymetrów i wygląd Twojego ciała powinien przykuwać Twoją największą uwagę. Realizując ćwiczenia dobrze dobrane do Twoich potrzeb, w pierwszej kolejności spalać będziesz tłuszcz, który jest stosunkowo lekki, a zajmuje " dużo miejsca ". Dlatego z pozoru waga może stać w miejscu, ale Twoje ciało będzie się zmieniać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Więc głowa do góry i działaj dalej !!
  • Wahania hormonalne - miesięczny cykl Kobiety. Na kilka dni przed wystąpieniem miesiączki, z naszym ciałem i w naszym ciele dzieją się prawdziwe „cuda”. Mamy zwiększony apetyt, puchnie nam ciało, piersi są nabrzmiałe i bolesne, a brzuch wydęty. Wszystko to wiąże się z zatrzymywaniem wody w organizmie, co w tym czasie warunkowane jest hormonalnie. Pamiętaj, to jest tylko kilkudniowy wzrost wagi, po kilku dniach wszystko wróci do normy.
  • Zacznij jeść lekko i smacznie. Pamiętaj o piciu wody.Nagły wzrost wagi spowodowany może być niewłaściwą pracą jelit oraz tzw. gromadzeniem przez organizm. Wiedziałaś o tym, że jedząc częściej mniejsze porcje, pomagasz Swojemu organizmowi w zwalczaniu zbędnych kilogramów ? Woda pomaga w procesach trawiennych, przyspiesza metabolizm oraz usuwanie toksyn i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Zapewnij Swojemu organizmowi dużo warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, wypijaj dużą ilość pływów – to powinno poprawić pracę jelit i pomóc nam poradzić sobie z tym problemem.
  • Temat podjadania i oszukiwania Samej Siebie jest równie ważny. Wiedz, że wszystko jest stworzone dla nas – Tylko w odpowiedniej ilości i częstotliwości. Jeśli różnego rodzaju pokusy – czy to słodycze, alkohol pojawiać się będą często w ciągu tygodnia, to zapewne nie będzie to nowy zdrowy nawyk, który pomoże Ci schudnąć.
  • Problemy zdrowotne np. tarczyca. Regularny wzrost wagi, mimo stosowania zasad zdrowego żywienia oraz aktywności fizycznej, do tego ospałość, zmęczenie i suchość skóry, mogę być oznaką problemów z tarczycą. Pójdź do lekarza, który skontroluje Twój stan zdrowia i z pewnością pomoże Ci rozwikłać zagadkę zatrzymywanie się wagi w miejscu. W pierwszej kolejności powinnaś wykonać badania pod kątem tarczycy i hashimoto.

Pamiętaj każdego dnia — TYLKO KONSEKWENTNE DĄŻENIE DO CELU GWARANTUJE SUKCES !!!

Przyjdź do nas:

ul. Wszystkich Świętych 9
32-650 Kęty
tel: +48 516 057 217
e-mail: kontakt@studiofigurakety.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 800 - 2100
sobota: 800 - 1300
niedziela: nieczynne

UE flag
PROW
LGD
Leader
PFR
facebook
BEZPŁATNE KONSULTACJEZacznij realizować Swój cel już dziś! Odkrywaj i pielęgnuj z nami Swoją Nową Zdrową JA!

Każdy krok, który podejmiesz z nami zbliża Cię do Nowej Zdrowej wersji SIEBIE- zawsze zaczynamy od BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, na którą właśnie teraz Cie zapraszamy.
Zadzwoń do nas +48 516 057 217 i ustal dogodny dla Siebie termin.

 

Możesz również zostawić Swoje dane kontaktowe, oddzwonimy od Ciebie.