Studio Figura Kęty

Nasze studio:

Nasz zespół

Koncept Studio Figura Kęty to 4 etapy do uzyskania idealnej sylwetki w zdrowy i bezpieczny sposób. Kluczem do uzyskania wymarzonej figury bez efektu jo jo jest indywidualny program zabiegowo-dietetyczno-oczyszczający. Każda z Pań w Studio Figura ma Swój własny program, dzięki któremu realizuje Swój własny cel w zdrowy i bezpieczny sposób.

Wstępna konsultacja.

Pierwsze spotkanie zawsze rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji. Wtedy mamy okazję do tego by poznać Ciebie i Twoje potrzeby. Na podstawie wywiadu zdrowotnego opracujemy Twój indywidualny planu żywieniowy, dobierzemy ćwiczenia, zabiegi i suplementację. Istotnym jest opracowanie dopasowanego do Ciebie, trój-etapowego programu żywieniowego, który usprawni Twój metabolizm, polepszy samopoczucie i wpłynie na wygląd Twojej sylwetki! W połączeniu z aktywnością na stacjach zabiegowo-treningowych z każdym dniem będziesz przybliżać się do osiągnięcia celu - Nowej, Zdrowej JA!

Wsparcie i motywacja.

Kiedy Ty będziesz realizować Swój program zabiegowo-treningowy, zespół naszych specjalistek na każdym etapie będzie Cię wspierał i motywował do działania. Twoje rezultaty będą systematycznie monitorowane.

Ciekawe wydarzenia i konkursy.

Studio Figura to przede wszystkim miejsce dbania o sylwetkę i zdrowie, ale także Kobieca społeczność wzajemnie się wspierająca. W naszym studiu organizujemy konkursy, pokazy oraz atrakcyjne promocje. Ponadto, Studio Figura International co roku organizuje ogólnopolski konkurs Metamorfoz, w której główną nagrodą jest wycieczka zagraniczna dla dwóch osób. To niesamowita motywacja dla wszystkich Pań.

Przyjdź do nas:

ul. Wszystkich Świętych 9
32-650 Kęty
tel: +48 516 057 217
e-mail: kontakt@studiofigurakety.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 800 - 2100
sobota: 800 - 1300
niedziela: nieczynne

UE flag
PROW
LGD
Leader
PFR
facebook
BEZPŁATNE KONSULTACJEZacznij realizować Swój cel już dziś! Odkrywaj i pielęgnuj z nami Swoją Nową Zdrową JA!

Każdy krok, który podejmiesz z nami zbliża Cię do Nowej Zdrowej wersji SIEBIE- zawsze zaczynamy od BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, na którą właśnie teraz Cie zapraszamy.
Zadzwoń do nas +48 516 057 217 i ustal dogodny dla Siebie termin.

 

Możesz również zostawić Swoje dane kontaktowe, oddzwonimy od Ciebie.