Studio Figura Kęty

Czym jest Studio Figura Kęty i dla kogo to miejsce ?

W dzisiejszym wpisie odkryjemy kilka znaków zapytania odnośnie tego czym jest Studio Figura Kęty i dla kogo jest to miejsce ?

Pisząc o tym, będę posługiwać się w dużej mierze Waszych słowami, słowami które napisałyście Wy same w recenzjach dla Studio.

Studio Figura Kęty jest miejscem stworzonym z pasją, przez Kobiety dla Kobiet. Jest to miejsce, gdzie możecie zadać o Siebie… o Swoje ciało i duszę.

"Od dawna czekałam na takie miejsce na mapie Ket. Przybywając na trening wiedziałam, że łatwo nie będzie, ale nie oczekiwałam, że aż takie będą rezultaty. Stale staram się schudnąć, lecz efektów nie było, a tuuu od razu waga w dół wyszłam z treningu tak wymęczona, a zarazem zrelaksowana i pełna Energii do działania… takie zakwasy, co oznacza, że trening odbył się w 100%! polecam wszystkim. pełen profesjonalizm, super obsługa bardzo pomocna , sympatyczne miejsce i mega fajne dziewczyny ??”

Jesteśmy licencjonowanym i profesjonalnym Studiem modelowania Kobiecych ciał. U nas pod okiem i z wsparciem specjalistek zostawisz zbędne kilogramy i centymetry, ujędrnisz i wygładzisz Swoje ciało, pozbędziesz się cellulitu, a co najważniejsze zrelaksujesz się, poprawisz Swoje samopoczucie, zaakceptujesz i pokochasz Siebie na nowo.

„ Każdy trening to przyjemność, relaks i wspaniałe efekty! „

„Dziewczyny są bardzo miłe, życzliwe i otwarte, a atmosfera sprawie, że nie czuję żadnego skrępowania. Życzyłabym sobie takiego traktowania w każdym miejscu, gdzie jestem obsługiwana jako klientka.”

„Profesjonalne, indywidualne i fachowe podejście wspaniałych kobiet, które na każdym kroku dają ogromne wsparcie! „

Będziesz z naszym wsparciem odkrywać i pielęgnować Swoją Nową Zdrową JA.

"Nie ma chyba nic piękniejszego niż wsparcie, zrozumienie i obecność w tak miłym towarzystwie kobiet z Studia Figura ? miłe wesołe i piękne. Super spędzony czas ? NIE MOŻNA CZEKAĆ NA MARZENIA … MARZENIA TRZEBA SPEŁNIAĆ. ☺️"

Studio Figura Kęty jest miejscem dla Wszystkich Kobiet i tutaj nie ma żadnych ograniczeń, bo każda z nas chce się dobrze czuć sama ze Sobą i w Swoje pięknej skórze.

Za każdym razem kiedy tam jestem, czuję się jak VIP ? dziękuję ekipie Studia Figura Kęty i serdecznie polecam”

,,Nie czekaj na jutro…. zacznij od dziś"

Przyjdź do nas:

ul. Wszystkich Świętych 9
32-650 Kęty
tel: +48 516 057 217
e-mail: kontakt@studiofigurakety.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 800 - 2100
sobota: 800 - 1300
niedziela: nieczynne

UE flag
PROW
LGD
Leader
PFR
facebook
BEZPŁATNE KONSULTACJEZacznij realizować Swój cel już dziś! Odkrywaj i pielęgnuj z nami Swoją Nową Zdrową JA!

Każdy krok, który podejmiesz z nami zbliża Cię do Nowej Zdrowej wersji SIEBIE- zawsze zaczynamy od BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, na którą właśnie teraz Cie zapraszamy.
Zadzwoń do nas +48 516 057 217 i ustal dogodny dla Siebie termin.

 

Możesz również zostawić Swoje dane kontaktowe, oddzwonimy od Ciebie.