Studio Figura Kęty

ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI NA TWARZ

  • Masaż twarzy to dotlenienie i ożywienie skóry. Najprzyjemniejsza forma odprężenia, rozluźnienia i zmniejszenia poziomu stresu.
  • Kinesotaping twarzy poprawia krążenie krwi i limfy, zmniejsza podwójny podbródek i modeluje owal twarzy, wpływa na pozbycie się obrzęków z twarzy i szyi oraz wzmacnia osłabione mięśnie. Jest naturalnym liftingiem, który wzmocni efektu ujędrnienia i jest świetnym dodatkiem do każdego zabiegu.
  • Endermologia polaga na intensywnym masażu skóry za pomocą specjalnego urządzenia z ruchomą głowicą. Zabieg ma silne działanie drenujące, co oznacza, że może rozbijać podskórne złogi, zastoje oraz trudną do usunięcia tkankę tłuszczową. Jest to zabieg idealny dla każdego ,kto marzy o nieinwazyjnym pozbyciu się tzw. chomików, podwójnego podbródka czy poprawie rysów twarzy.
  • Fala RF działa w obrębie skóry właściwej, stymulując fibroblasty (komórki skóry) do aktywacji i regeneracji włókien kolagenowych. Podczas zabiegu pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. To nieinwazyjny sposób na spłycenie zmarszczek, redukcję wiotkiej skóry szyi, dekoltu, rozjaśnienie przebarwień czy cieni pod oczami.
  • Peeling kawitacyjny - to świetna forma głębokiego oczyszczenia i lepsza penetracja składników aktywnych stosowanych podczas mezoterapii mikrogłowej.
  • Mezoterapia mikroigłowa polega ona na kontrolowanym, delikatnym nakłuwaniu skóry, co stymuluje włókna kolagenu i elastyny do odnowy , sprawiając, że skóra staje się napięta i następują procesy jej regeneracji. Poprzez wbijające się w skórę igły podczas zabiegu mezoterapii wtłaczane zostają do skóry składniki aktywne, te których Twoja skóra potrzebuje.

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Przyjdź do nas:

ul. Wszystkich Świętych 9
32-650 Kęty
tel: +48 516 057 217
e-mail: kontakt@studiofigurakety.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 800 - 2100
sobota: 800 - 1300
niedziela: nieczynne

UE flag
PROW
LGD
Leader
PFR
facebook
BEZPŁATNE KONSULTACJEZacznij realizować Swój cel już dziś! Odkrywaj i pielęgnuj z nami Swoją Nową Zdrową JA!

Każdy krok, który podejmiesz z nami zbliża Cię do Nowej Zdrowej wersji SIEBIE- zawsze zaczynamy od BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, na którą właśnie teraz Cie zapraszamy.
Zadzwoń do nas +48 516 057 217 i ustal dogodny dla Siebie termin.

 

Możesz również zostawić Swoje dane kontaktowe, oddzwonimy od Ciebie.