Studio Figura Kęty

Zdrowe nawyki żywieniowe

Chcę szybko schudnąć, chcę mniej ważyć, brakuje mi 5 kg do idealnej wagi, to tylko kilka powodów, dlaczego wpadając w panikę wybieramy dietę.


Dietę taką, która pozwoli wyglądać jak milion dolarów i zmieścić się w końcu w tę sukienkę, która od lat wisi w szafie!
Niestety, kiedy panika wyłącza nam racjonalne myślenie, wybieramy te diety, które obiecują niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie.

To pułapka!

Prawidłowe tempo odchudzania to 0,5 - 1kg na tydzień, więc jeżeli ktoś planował zrzucić w miesiąc 10 kg, hmm może i to możliwe, aczkolwiek efekt jo-jo przyjdzie bardzo szybko i całkiem możliwe, że z wieloma dodatkowymi kilogramami.
Mimo, że wydaje się, że więcej na niej schudniesz, będą to początkowo głównie woda, a potem beztłuszczowa masa ciała.
Czas tej magicznej diety to zazwyczaj „ głodówka”, podczas której spragnione jesteście Swoich ulubionych potraw i smaków.

Pojawia się obniżony nastrój, nerwowość, dlatego też bardzo szybko wracamy do starych nawyków, do tego siedzący tryb dnia, brak ruchu, po czym następuje wzrost wagi i złość.

W Studio Figura Kęty mocno wspieramy zdrowy tryb życia. U nas czeka na Ciebie Twój indywidualny program żywieniowy. Bazując na nim wyrobisz Sobie to co najważniejsze – zdrowe nawyki żywieniowe. Tak, by prawidłowo odżywiać się każdego dnia i nowe, zdrowe nawyki żywieniowe stały się Twoim nowym stylem życia.

Mały krok wykonywany każdego dnia, bez zmuszania się zaprocentuje na przyszłość dużo bardziej, niż jakakolwiek dieta cud.


Twój organizm będzie Ci za to wdzięczny.

Nowa Zdrowa JA !!

Przyjdź do nas:

ul. Wszystkich Świętych 9
32-650 Kęty
tel: +48 516 057 217
e-mail: kontakt@studiofigurakety.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 800 - 2100
sobota: 800 - 1300
niedziela: nieczynne

UE flag
PROW
LGD
Leader
PFR
facebook
BEZPŁATNE KONSULTACJEZacznij realizować Swój cel już dziś! Odkrywaj i pielęgnuj z nami Swoją Nową Zdrową JA!

Każdy krok, który podejmiesz z nami zbliża Cię do Nowej Zdrowej wersji SIEBIE- zawsze zaczynamy od BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, na którą właśnie teraz Cie zapraszamy.
Zadzwoń do nas +48 516 057 217 i ustal dogodny dla Siebie termin.

 

Możesz również zostawić Swoje dane kontaktowe, oddzwonimy od Ciebie.